bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Doğal Gaz Haberine Tepki Daha Çok

Doğal Gaz Haberine Tepki Daha Çok
dr mehmet aşık

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın “Konutların ve işletmelerimizin ekonomik ve temiz enerjiye ulaşımını sağlayarak kış turizminin gelişmesine de olanak sağlayacak bu büyük yatırım için hükümetimize şükranlarımızı sunarız” diye sunduğu Bodrum’a doğal gaz müjdesine Bodrum’da tepkiler büyüyor.
Hafta sonunda yaptığı açıklama ile Bodrum’a doğal gaz getirileceğini müjde olarak duyuran Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçeye doğal gaz yatırımı için çalışma başlatıldığını belirtti. Ancak görsel basında yayınlanan haberlerin altlarına yorumlarını yazan Bodrumlular, Belediye Başkanına Ahmet Aras’a karşı çıkarak, “Bodrum için bundan daha kötü bir haber olamazdı” dediler.
Bundan 7 yıl önce Milas ile birlikte Bodrum’a da doğal gaz getirilmesi için açılan imza kampanyası yetersiz olduğu için, Bodrum’da bu girişim boşa çıkmıştı.
Web sayfalarındaki haberlerin altında yayınlanan yorumlar şöyle:
-Mirbahattin Demir: Bundan daha kötü bir haber olamazdı. Böyle mujdelenmesin Bodrum bence.
-Semine Öngay: Kötü bir haber çok kötü
-Koray Erel: Yollar sular halolduda sıra doğalgaza geldi.
-Sibel Ercanlılar: Elekteigin alt yapisini guclendireceginize, dogal gazmi getiriyorsunuz..ne gazi ?.halk istiyormu bakalim ?..bodrum icin cokmu gerekli daha omemli seyler varken???
-Senar Arin: Bence siz bitin, benim kadar doğayı kollayan biri burayı daha çok hak ediyor.
-Senar Arin: Çok seviniriz…

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ