bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Dibeklihan’da Uğur Dündar 50. yıl Belgeseli

Dibeklihan’da Uğur Dündar 50. yıl Belgeseli
REKLAM ALANI

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde geçtiğimiz Cuma akşamı “Uğur Dündar 50.Yıl Belgeseli” gösterimi ilgi ile izlendi.

Uğur Dündar ile Belgeselin Yönetmeni Gökmen Ulu’nun katılımıyla gerçekleşen “Uğur Dündar 50. Yıl Belgeseli” Bodrum’da ilk kez gösterildi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Gazeteci Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, Gazeteci Can Pulak ve çok sayıda vatandaşın katıldığı belgesel gösteriminde duygu dolu anlar yaşandı.
Belgeselin yönetmenliğini yapan Gökmen Ulu “Yarım asırdır toplumun bilgi edinme hakkına hizmet eden çok sevgili ağabeyim, öğrencisi olmaktan onur duyduğum duayen gazeteci Uğur Dündar’ın belgeselini yapma fikri iki yıl önce geldi aklıma. Bu düşünce ustaya saygı ve vefa duygusunun çok ötesinde, Türkiye’nin en güvenilir kişisini herkese anlatmak, gençlere rol model göstermek ve gelecek kuşaklara aktarmak isteğiyle oluştu. Kendisi ile paylaştım, yapmamı uygun görünce çok sevindim ve şevkle kolları sıvadım” dedi.

Gazeteci Yılmaz Özdil de belgeselin etkileyici ve ilhan verici olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından 82 dakikalık belgeselin sunumu yapıldı. Gösterim sonunda konuşan Dündar, “halkımızın haber alma hakkını sonuna kadar gerçekleştireceğim ve bin kere dünyaya gelsem yine Uğur Dündar olurdum” dedi. Dündar, “Ayrıca benim hayatımdaki en eski arkadaşım, kadim dostum Müjdat Gezen’in de size selamlarını sevgilerini getirdim. Gökmen, onun da belgeselini yapacak. Hazırlanıyor ama bu kez işi çok zor. Çünkü asırlara dayalı bir öykü bu. Acaba hangi asırdan başlayacak. Onun için kolay gelsin diyorum. Herhalde 10-15 bölümden oluşan bir belgesel çıkar” dedi.

Gösterimden sonra Uğur Dündar hayranları, başarılı gazeteciyi kutladılar ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ