bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Dibeklihan’da 4 Sergi Birden Açıldı

Dibeklihan’da 4 Sergi Birden Açıldı
REKLAM ALANI

Bodrum’un adını sanat dünyasında bir yere getiren Yakaköy’deki Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde 4 sergi birden açıldı.
Dibeklihan içerisindeki Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde açılan “3 CALLIGRAPHERS” sergisinde Mehtap Uygungöz, Kenan Temizel ve Almila Yıldırım’ın kaligrafi çalışmaları sergileniyor.
Orhan Kemal Meydanı’nda Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD) fotoğrafçıları Ahmet Çağlar, Burak Şenbak, Fethiye Rahim, Gülsün Arslan, İlker Özek, Meltem Öneş, Metin Bul, Murat Aslankara, Müge Balkantaş, Oya Kariş, Ömer Doğan, Özge Tezer, Sema Köksal, Serkan Turaç, Tuncay Özdal, Utku Zırh ve Yaşare Kılıç’ın fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunuluyor.
Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde de resimleriyle Ömür Eke’nin, İ.Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde ise özgün baskı resimleriyle Musa Köksal ve Erhun Şengül’ün eserleri yer alıyor.
4 ayrı disiplin ve farklı eserlerin yer aldığı sergilerin açılışları, Orhan Kemal Meydanı’nda yoğun bir katılımla yapıldı. 4 sergideki eserler sanatseverlerin beğenisini kazandı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ