bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Dibeklihan 2019’u “Cenap Sezer Sanat Sezonu” olarak ilan etti

allkaria

Dibeklihan doğayla uyumu, sanata ve sanatçıya olan saygısı, tarihi mimari dokusu ile kurulduğundan beri aynı misyon ve özenle çalışmalara devam ediyor. Dibeklihan Anadolu ve eski han kültürünü günümüze taşıyan, ben değil biz olabilmenin, kültür ve sanatın adresi.

Bu yıl, 10 Şubat 2019’da Dibeklihan’ın kurucularından Cenap Tezer’in vefatı, 10.
Yılını doldurması ve 2019 sergi programında yer alan çoğu sanatçının sergilerini Cenap Tezer’e ithaf etmek istemesiyle de anlamlı bir sezona hazırlanıyor.

2019 Cenap Tezer Sanat Sezonu 10. Yılında, farklı sanat disiplinlerinden seçme sergileri, çalıştayları, workshopları, başarılı genç sanatçıları desteklemesiyle dolu dolu bir sanat sezonunu sizlerle paylaşacak.

Cenap Sezer Sezonu’nda Dibeklihan’da İsmail Hakkı Tonguç Sanat Galerisi, Erdinç Bakla Sanat Galerisi, Yıldız Kenter Sanat Galerisi, Nedim Günsur Sokağı ve Orhan Kemal Meydanı’ıyla üçü kapalı ikisi açık hava olmak üzere farklı mekanlarda toplamda otuz beş sergi gerçekleşecek.

Takvimde yer alan ilk serginin açılışı ise 15 Nisan 2019 Dünya Sanat Gününde.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ