bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Deva Partisi’nden ‘’Önceliğimiz İnsan’’ Çalışmaları

Deva Partisi’nden ‘’Önceliğimiz İnsan’’ Çalışmaları
dr mehmet aşık

Bodrum ilçe İnsan Kaynakları ve Eğitim Politikaları Başkanı Mehmet Ali Atabay ve Kadın Politikaları Başkanı Emel Tepecik’ten ihtiyaç sahibi aileye yardım ziyareti.
Deva Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından yürütülen ‘’Önceliğimiz İnsan ‘’ çalışmaları kapsamında ziyaretler devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde yardım kolilerini Muhtarlara teslim eden Deva Partili yöneticiler bu defa Evleri gecen sene yanarak , Karabağ Turgutreis mahallesinde 1+1 bir evde yaşamlarını sürdürmeye çalışan  2 okul çağında çocukla yaşam mücadelesi veren evli çifti ziyaret etti  ve erzak yardımın da bulundu..
Eşi rahatsızlıklarından dolayı sürekli çalışamayan aile evleri yandıktan sonra hayırsever vatandaşlarının yardımı ile gelen eşyalarla kurdukları düzende hayat mücadelesi veriyor.
Kadın Politikaları Başkanı Emel Tepecik yaptığı açıklama da Deva Bodrum ilçe başkanlığımızın ‘’önceliğimiz İnsan’’ çalışmaları kapsamında çevremizde bulunan ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerle bir olup yardım eli uzatmaya çalışıyoruz bu bizim çok önemsediğimiz bir çalışma dedi.
Bodrum Eğitim Politikaları Başkanı Mehmet Ali Atabay yaptığı açıklama da; yaptığımız ziyaretler Parti politikalarımızın vatandaşlara dokunurken vatandaşlarımızın asıl ihtiyaçlarını tespit etmemizde yol haritası oluyor. Eğitim politikalarımız çalışmalarında Bodrum’da ihtiyacı olan vatandaşlarımıza meslek kazandırma projelerimizin hazırlıklarını hızlandırdık dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ