Depoda 5 gün mahsur kalan kedi kurtarıldı

Muğla'da, bir depoda 5 gün boyunca mahsur kaldığı belirlenen kedi zabıta ve polis ekiplerince kurtarıldı

0
Muğla'da, bir depoda beş gündür mahsur kaldığı belirlenen kedi zabıta ve polis ekiplerince yürütülen çalışma sonu kurtarıldı. ( Osman Akça - Anadolu Ajansı )
Muğla’da, bir depoda beş gündür mahsur kaldığı belirlenen kedi zabıta ve polis ekiplerince yürütülen çalışma sonu kurtarıldı. (Anadolu Ajansı )

Muğla‘da, bir depoda 5 gün boyunca mahsur kaldığı anlaşılan kedi zabıta ve polis ekiplerince kurtarıldı.

Dalaman ilçesi Ege Mahallesi’ndeki bir apartmanın deposundan kedi sesi geldiğini fark eden vatandaşlar durumu zabıta ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen zabıta ve polis ekipleri, kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. Deponun kilitli kapısının çilingir yardımıyla açılmasıyla kedi bulunduğu yerden kurtuldu.

Apartman sakinleri, deponun geçen çarşamba günü eşya konulmak için açıldığını, kedinin de o sırada içeri girmiş olabileceğini dile getirdi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikMuğla’da fuhuş operasyonu
Sonraki İçerikBodrum’da şehitler için lokma döktürüldü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here