Depo ve Yakıt İkmal personeline tehlikeli madde eğitimi

0

Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Depo Birimi ile birime bağlı Yakıt İkmal Personeline yönelik hizmet için eğitim verildi.
Ege Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) yetkilileri tarafından verilen madde farkındalık eğitimi kapsamında tehlikeli maddelerin güvenli ve çevreye zarar vermeden taşınması konusunda belediye personeli bilgilendirildi. Yalıkavak Mehmet Beyazıt Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim çalışması yaklaşık 1.5 saat sürdü.
Eğitimde ilgili personele; tehlikeli maddenin tanımı, ADR’nin tanımı ve amacı, yükleme, doldurma ve taşımada görevli personelin sorumlulukları, araç ve gereçlerin levhalandırılması ve işaretlenmesi başlıklarını taşıyan konularda bilgiler verildi.

 

Paylaş
Önceki İçerikAylardır şampiyona için hazırlanıyor…
Sonraki İçerikBODTO ÜYELERİN TEK DURAK OFİSİ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here