Denizin Kızları Süper Lige Hazır

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’ne yükselen Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı oyuncuları top başı yaptılar.

Başkan Mehmet Esen, Başkan Yardımcısı Selim Yıldız, Yöneticiler Başar Bıyıklı, Hayrullah Kayacan, Ayhan Cömert, Murat Bayzit, İzzettin Oğuz, Erdem Yıldız, Temel Günay’ın da katıldığı çalışmadan önce sporcu ve yöneticiler birbirleriyle tanıştılar, başarı dilediler.

Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı Başkanı Mehmet Esen, “Takımda şampiyon olan ekipten 8 oyuncu arkadaşımız ile yollarımızı ayırdık. Geçen sezondan kaptanlar Gamze Şaşmaz ve Buse Matlı başta olmak üzere Yannick Bonono, Sevgi Kalyoncuoğlu,  Yaren Uzun, Gülsüm Güleçyüz,  Esma Adnar, Arife Yaşın dahil 8 sporcu ile kadrodan çıktı. Onların yerine Kaleci Sevilay İmamoğlu, Yeliz Yılmaz,  Nursah Sancak, Yasemin Şahin le beraber 4 sporcu daha kadromuza dahil oldu. A Takım hocamız Kıvanç Özcan, yardımcı hocalığı bayan olarak Sevinç Yüksel getirildi. Fizyoterapist Büşra Bada’da Yalıkavak Hentbol kulübümünde göreve başladı.” dedi.

“Günde 2 antreman ile bayrama kadar çim sahada çalışmalar devam edecek” diyen Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı Başkanı Mehmet Esen, “Daha sonra salona geçeceğiz, çalışmalar lige kadar burada devam edeceğiz. Ayrıca alt yapıdan da 4 takviye düşünüyoruz.” diye konuştu.

leave a reply