bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Denizciler barınakta

Denizciler barınakta
REKLAM ALANI

Denizciler sokak hayvanlarını ziyaret etti. Kış dönemi Scicsailing ve Naviga Yatçılık ekipleri için  sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirdikleri zaman. Denizciler bu kış da Bodrum Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evini ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulübü başkanı Rıza Karakaya’nın sahibi olduğu Scicsailing ve Naviga Yatçılık’ın personelleri, Hollandalı ortakları Loes Douze ve ekibiyle birlikte Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evini ziyaret etti.

Ziyarette, barınak yetkililerine yanlarında getirdikleri mamaları teslim eden denizciler daha sonra barınağı gezerek sevimli dostları elleriyle besledi.

Her yıl yeni bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini belirten Rıza Karakaya, “Scicsailing ve Naviga Yatçılık ekibimizle barınaktaki hayvanlara mama götürerek besledik.

Geçen sene de koylarda çöp toplamıştık. İlaveten bu sene yatlarımızda plastik ürünleri mümkün mertebe kullanmayacağız ve solar panellerle enerji üreteceğiz. Biz böyle sosyal projelere çok önem veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ