bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Deniz Müzesi Canlı Yayınlara Başlıyor

Deniz Müzesi Canlı Yayınlara Başlıyor
dr mehmet aşık

Bodrum Deniz Müzesi canlı yayınlara başlıyor. Instagram hesaplarından yapılacak ortak yayınların, sırasıyla Savaş Karakaş, Ayhan Sicimoğlu ve Alp Kırşan olduğu müze yönetimi tarafından duyuruldu.
İlk canlı yayın, televizyon yapımcısı ve yönetmen Savaş Karakaş’la, Dumlupınar faciasının 67. yıldönümü olan 4 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’da başlayacak. Canlı yayında, Dumlupınar denizaltısının batışı, yaşananlar ve aralarında Bodrumluların da bulunduğu deniz şehitleri anılacak. 2004 yılında Sedat Simavi ödülüne layık görülen Dumlupınar belgeselini hazırlayan ve sunan Savaş Karakaş, derinlemesine irdelediği tarihi olayı canlı yayında izleyicilere aktaracak.
6 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da Ayhan Sicimoğlu’yla canlı yayında “Sualtı Arkeolojisi” konuşulacak. TV programcısı ve müzisyen kimliğiyle ön planda olan Ayhan Sicimoğlu, aynı zamanda Türkiye Sualtı Akeolojisi Vakfı’nın Kurucu Onur Üyesi ve sualtı arkeolojisine verdiği emek ve katkılarıyla da biliniyor.
Oyuncu ve sunucu kimliği dışında, bir deniz tutkunu ve sportif balıkçı olan Alp Kırşan’la ise 8 Nisan Çarşamba günü saat 21.00’da “Balıkçılık ve Deniz Tutkusu” üzerine canlı yayın yapılacak. Alp Kırşan canlı yayında balıkçılığa merakını ve deniz maceralarını anlatacak.
@bodrummaritimemuseum Müze  Instagram hesabından ve canlı yayın konuklarının hesaplarından belirtilen gün ve saatlerde canlı yayınlara katılım sağlanabilecek.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ