bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Demirören’e nezaket ziyareti

Demirören’e nezaket ziyareti
REKLAM ALANI

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören 2’inci ve 3’üncü Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Murat Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile TFF 2 ve 3. Lig kulüp başkan ve yöneticileri tarafından Riva’da ziyaret edildi.

Dün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette; TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Prof.Dr. Mete Düren, Fuat Guguloğlu, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile kulüp temsilcileri yer aldı.

Ziyarete katılan 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği 2. Başkanı Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya ise ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı;

“90 profesyonel kulübün bulunduğu kulüpler birliğimiz ile TFF başkanımız sayın Yıldırım Demirören’i ziyaret ederek, dertlerimizi anlattık. Ocak ayında Antalya’da çalıştay düzenleyerek bunları rapor haline getirip, sunumlar yapacağız. Bizlere her zaman destekleyen başkanımız Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyelerimiz Ali Düşmez ve Cengiz Zülfikaroğlu başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyeleri ile TFF çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyorum.  Çok keyif alarak yürüttüğüm bu görevimde, Bodrumumuzu en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim.”

Ziyarette kulüp başkanları tarafından Yıldırım Demirören’e çeşitli hediyeler verildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ