Demet Akalın hayranları kapıda kaldı

0

Tatilciler Demet Akalın konserine akın etti

Bodrum’da her pazar akşamı Pasha Gece Kulübünde program yapan Demet Akalın’ın, konserine Almancılar akın etti. Akalın’ın sahne aldığı Pasha Gece Kulübünde izdiham yaşanınca ünlü sanatçının birçok hayranı dışarıda kaldı.
Sanatçıyı izlemek için saatler öncesinden eğlence mekanının kapısında kuyruk oluşturan Demet Akalın hayranları içieriye girebilmek için birbiriyleriyle yarıştılar. Erken saatlerde biletlerin tükenmesi nedeniyle Gümbet Barlar sokağında bulunan Pasha Gece kulübü kapılarını kapatmak zorunda kaldı. 

Tüm locaların gurbetçiler tarafından doldurulan mekanda Demet Akalın hayranları izdahama neden oldu. Mekanı hınca hınç dolduran Akalın hayranları ünlü sanatçının fotoğrafını çekebilmek için birbiriyle yarıştı. Pasha Gece kulübünde program yapan ünlü sanatçı yaptığı dans şovlar ve performansıyla büyük alkış aldı..  2 saate yakın bir süre sahnede kalan sanatçıyıyı yaklaşık 2 bin kişi izledi.
Programı sırasında eski ve yeni albümünde bulunan şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, rengarenk kıyafetiyle dikkat çekti. Her konserde olduğu gibi hayranlarına takılmadan edemeyen Akalın, ‘En uzak yerden gelen kim acaba? diye sordu. Akalın Brüksel’den gelen bir hayranına ise İbrahim Tatlıses’in “Allah Cezanı Verecek” şarkısını söyledi. 

Paylaş
Önceki İçerik“Alev savaşçıları”nın zorlu mesaisi 
Sonraki İçerik953 SİZİ LEZZETE DAVET EDİYOR…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here