DECOYAP BODRUM Fuarı Perşembe Günü Açılıyor

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. tarafından organize edilen DECOYAP BODRUM Fuarı Perşembe günü Herodot Fuar merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. tarafından organize edilen DECOYAP BODRUM Fuarı Perşembe günü Herodot Fuar merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

“Bodrum İnşaat ve Emlak sektöründe yeni bir dönem başlıyor” diyen Demos Fuarcılık ve Organizasyon şirketinin, satış Pazarlama Koordinatörü İbrahim Avşar, ”100 katılımcı firmanın 500’ den fazla ürün sergileyeceği yapı sektörünün en önemli fuarlarından biri olacak Decoyap Bodrum Fuarı mimarları, inşaat mühendislerini, müteahhitleri, sektör profesyonellerini ve evini yenilemek isteyen kişileri dev bir etkinlikle bir araya getiriyor.” dedi.

Yeni yatırım imkanlarıyla Ege Bölgesindeki profesyonelleri Bodrum’da buluşturacak DECOYAP BODRUM Fuarında, birçok yeni ürünün bulunduğu zengin etkinlikte, malzeme seçimleri ve yeni bayii anlaşmalarının yapılmasının hedeflendiğini söyleyen İbrahim Avşar, “Son model ürünlerin sergileneceği ve yeni iş ortaklıklarının temellerinin atılacağı Decoyap Bodrum Fuarı 22-25 Ağustos tarihleri arasında Herodot Fuar merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açacaktır.”
Fuarın resmi açılış töreni ise 22 Ağustos Perşembe günü saat 13.00’ de yapılacak.

Fuar çerçevesi kapsamında Bodrum mimarlık ve kent filmleri festivali, Bodrum mimarlık kitaplığı konulu söyleşi, Mimarlık ve Bodrum üzerine münazara gibi eğitici ve eğlendirici etkinlik çalışmaları da ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

leave a reply

Reendex

Must see news