Dalıp kaybolan zıpkıncıyı sahil güvenlik kurtardı

Muğla Milas İlçesinde zıpkınla balık avlamak için girdiği denizde kaybolan zıpkıncı sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı

0
Temsili fotoğraf kullanılmıştır
Milas’ta balık avlamak için girdiği denizde kaybolan zıpkıncı sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı

112 Acil Çağrı Merkezini arayan bir kişi, arkadaşı Osman Karakaş ile Güllük Salih Adası mevkisinde zıpkınla balık avlamak için serbest dalış yaptıklarını, bir süre sonra arkadaşını kaybettiğini belirterek, yardım talebinde bulundu.

Bölgeye ulaşan sahil güvenlik ekipleri Salih Adası etrafında yaptıkları çalışmada Karakaş’ı adanın kuzey tarafında su yüzeyinde bitkin halde buldu.

Güllük Limanı’na getirilen Karakaş, daha sonra Milas 75. Yıl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Karakaş’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Paylaş
Önceki İçerikBAYK kış trofesinde 5’inci ayak tamamlandı
Sonraki İçerikMilas’ta düzenlenen ilk ot festivali büyük ilgi gördü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here