Cumhuriyet Kupası Heyecanı

0
49

Bodrum Bahçeşehir Koleji, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği’nin ortaklaşa düzenlediği ‘‘Bodrum Bahçeşehir Koleji 13.Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası’’ ilgiyle ve heyecanla karşılandı.
Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü, bu yıl 20-21 Ekim 2018’de 13.’sü düzenlenen “Cumhuriyet Kupası” kapsamında yaklaşık 100’e yakın sporcuya büyük bir heyecanla ev sahipliği yaparken; turnuva, 5 kategoride büyük bir mücadeleye de sahne oldu. Kampüs Müdürü Barış Anıl Çakır’ın açılış hamlesiyle başlayan ve 2 gün boyunca kıyasıya bir yarışa sahne olan turnuvanın derecelendirmesi şu şekilde oldu:

8 Yaş ve Altı Kategorisi:
1.Demir Demiroğlu
2.Ömer Faruk Avna
3.Kerim Konday

10 Yaş ve Altı Kategorisi:
1.Ege Pakkan
2.Timur Demiroğlu
3.Batuhan Sütçü

12 Yaş ve Altı Kategorisi:
1.Efe Doruk Türkol
2.Metehan Berber
3.Erdeniz Kaçar

16 Yaş Altı Kategorisi:
1.Mert Kaygısız
2.Yağız Ömer Küçükenez
3.Ulvi Nihat Güneş Özdemir

Açık Kategori:
1.Hasan Acıoluk ve Arda Uzgur
3.Umut Can Duran

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da kayıp alzaymır hastası bulundu
Sonraki İçerikBodrum’da uyuşturucu operasyonu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here