bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

CUMHURİYET BU ÇOCUKLARIMIZA EMANET

CUMHURİYET BU ÇOCUKLARIMIZA EMANET
REKLAM ALANI

Okul müdürü Latife Dağcı , öğretmenler Gülşen Alapslan, Asuman Coşkun Köse, Fatma Yılmaz, Zeynep Çınar ve Özgenur Kurtulmuş ile etkinliği organize eden Yüksel Okyay , ressam Ayla Eriş öncülüğünde Atatürk ve Sanat Boyama Şenliği düzenlendi. Bugün öğle saatlerinde düzenlenen etkinlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 19 Mayıs 1919’da Samsun’ dan başlayan Milli Mücadele ve Kurtuluş Savaşı’na atfen dev Türkiye haritası ve tam ortasında yer alan Atatürk posteri çizdi. Etkinliği Türkbükü mahalle muhtarı Yücel Ertuğrul ve yaklaşık 60 öğrenci velisi izledi.

Tuval üzerine 20 parça Türkiye haritasını akrilik boya ile çizen ve ardından oku bahçesinde tek parça haline getiren 75 ilkokul öğrencisi eserleri ile görenleri hayran bıraktı. Etkinlik ardından okul müdürü Dağcı , Ayla Eriş’ e çiçek vererek teşekkür etti.

ATATÜRK VE SANAT SEVGİSİ BÜTÜNLEŞTİ
Ayla Eriş konuşmasında “Çocuklarımızın yaptığı Türkiye haritası hem ülkemizin güzelliklerini hemde çocuklarımızın Atatürk sevgisi ile bütünleşti, çocuklarımıza Atatürk ve sanat sevgisini aşılamak amacıyla düzenlediğimiz etkinliğe velilerimizde önemli destek verdi” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ