bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yazıcı’yı kabul etti 

dr mehmet aşık
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt  ve AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı’yı  kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı (sağda) ve Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt’u (solda) kabul etti.

Yazıcı ve Türkiye’ye gelen FIA Başkanı Jean Todt’u kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yazıcı, Cumhurbaşkanı kabulünün ardından, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ile de istişarelerde bulundu.

Ziyaretleri ile ilgili yazılı açıklama yapan Yazıcı, seçim bölgesinde güzel işlere imza atmak için kolları sıvadıklarını, projeleriyle ilgili girişimlerde bulunduğunu ifade etti.

Serkan Yazıcı, açıklamasında şunları kaydetti:

“FIA Dünya Motor Sporları Konsey Üyesi olarak, FIA Başkanı Jean Todt’la birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizi kabul etti. Ülkemiz ve Marmarisimiz için önemli konuları istişare ettik. Her zaman sahada ve aktif olarak çalışacak bir başkan olacağım.”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile de motor sporları ve yol güvenliği farkındalığına ilişkin görüştüklerini de değinen Yazıcı, Marmaris’teki yatırımlar hakkında görüş alıverişinde bulunduklarını da kaydetti.

“Su ulaşmayan köy kalmayacak”

İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ile de görüştüğünü ifade eden Yazıcı, Marmaris’in arıtma, içme suyu ve kanalizasyon sorunlarını çözmeye yönelik projeleri hakkında konuştuklarını vurguladı.

Yazıcı açıklamasında, “Köylerimize suyu ulaştıracağız. Bu konuda destek alacağıma inancım tam. 5 yıl içinde altyapı sorunlarını çözeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ