Çocuklar Bodrum Çocuk Festivali sizi bekliyor

Yahşi’de Marsel Bodrum’un 12 dönümlük alanına yayılacak olan Bodrum Çocuk Festivali için Dünya standartlarında bir etkinlik hazırlığı yapıldı.

0

Bu yıl ilki gerçekleşecek ve  2 gün sürecek Bodrum Çocuk Festivali özgün ve nitelikli program içeriği ile Bodrumlu çocuklar ve ailelerine güzel değerlendirilecek 2 gün vadediyor. 13 -14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Festival alanına giriş ve tüm etkinlikler ücretsiz.

Tükenen Biletler’in organizasyonunda Karnaval konseptinde tasarlanan etkinlikte aile atölyeleri, tiyatro oyunları, konserler, dans ve spor şovları, yoga, sanat atölyeleri, sergiler, oyunlar ve daha pek çok sürpriz yer alıyor.

Yahşi’de Marsel Bodrum’un 12 dönümlük alanına yayılacak olan Bodrum Çocuk Festivali için Dünya standartlarında bir etkinlik hazırlığı yapıldı. 100’e yakın stand katılımı ile gerçekleşecek festivalde etkinliklerin yanı sıra; zengin yeme-içme ve alışveriş imkanları da olacak. Festival hakkında detaylı bilgi ve program @bodrumcocukfestivali’nin sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here