Çocuk parkına saldırı

Bafa Mahallesi Atatürk Parkı’na, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce zarar verildi, yanan çocuk oyun ünitesi kullanılamaz hale geldi.

0
Parktaki çocuk oyun araçları yakılarak kullanılamaz hale getirildi.

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Bafa Mahallesi Atatürk parkı içerisinde kurulan oyun grubu, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılmak suretiyle kullanılamaz hale getirildi.

Çocukların yararlandığı park alanına yapılan saldırı, vatandaşların da tepkisini çekti.

Parkın tekrar onarılıp halkımızın hizmetine sunulacağını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat;

“Biz Milas Belediyesi olarak var gücümüzle çocuklarımız için çalışıyor, onların daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilecekleri bir kent yaratmak için gayret gösteriyoruz.

Parka yapılan saldırıyı anlamak mümkün değil. Parka zarar veren şahıslar en büyük haksızlığı buradan faydalanan çocuklara yapmışlardır, onları kendi vicdanları ile baş başa bırakıyorum” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikYolu kaybedince, 112 ekiplerini aradı
Sonraki İçerikOtel ve yiyecek-içecek işletmeleri öğrencilerle buluştu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here