CHP BODRUM SEÇİM ÇALIŞMALARINA İNCE İNCE BAŞLADI

0
35

CHP Bodrum Örgütü, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekili seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarına mahalle gezileriyle başladı. Bodrum Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, Kadın Kolları, Yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili Adayları katılımıyla seçim çalışmalarına start veren CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen referandum da olduğu gibi Millet İttifakı’nı da Bodrum’da birinci çıkmak olduğunu belirtti.
Seçim çalışmalarını hızla organize ettiklerini ifade eden Seymen, belediye meclis üyeleri, partililer, milletvekili adayları ile saha çalışmaları yaparak seçmenlere ulaştıklarını, belirli yerlere çadır ve stantlar kuracaklarını, seçmenler ile birebir iletişim içinde olduklarını ayrıca önemli ölçüde ev ziyaretleri organize ettiklerinin altını çizdi.
Partililer Cevat Şakir Caddesi, Atatürk caddesi, Kumbahçe mahallesi ve Konacık Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, sezon öncesi değerlendirmelerde bulunup, Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İnce ve CHP’nin parti politikalarını anlatan broşürler dağıtıp, kolaylıklar dilediler.

Paylaş
Önceki İçerik“İYİ”LER ESNAFLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikAK Parti’nin Bodrum Milletvekili adayları Bodrum’da…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here