bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

“Çanakkale destandır” sergisi Menteşe’de açıldı

“Çanakkale destandır” sergisi Menteşe’de açıldı
REKLAM ALANI

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıl dönümü münasebetiyle ülkemiz genelinde birbirinden farklı ve anlamlı etkinlikler gerçekleştirilirken, söz konusu etkinliklerin bir tanesi de Muğla Menteşe İlçesinde gerçekleştirildi. Menteşe Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltikçioğlu İlköğretim Okulu ‘nda ”Çanakkale Destandır” isimli fotoğraf ve resim sergisi düzenlendi.

”Çanakkale Destandır” isimli fotoğraf ve resim sergisi Menteşe Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin resimlerin yanı sıra Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz‘ın eserleri olan fotoğraflardan oluştu.

”Çanakkale Destandır” isimli fotoğraf ve resim sergisinin açılışını Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek ve Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen birlikte yaptılar. Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Altan ve dernek üyeleri de bu anlamlı hazır bulundu.
Eşsiz kahramanlık destanımızı “Çanakkale Geçilmez” diye tarihe kazıyan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizin sonsuz saygı ve minnetle anıldığı fotoğraf ve resim sergisi ziyaret eden vatandaşlar tarafından büyük beğeni kazandı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ