Çalgılı Sezona “Merhaba” dedi 

0

Yaklaşık 2 yıldır Bodrum gece hayatına hizmet veren Çalgılı Meyhane Yılbaşından sonra verdiği aradan sonra “Sezona Merhaba Gecesi” ile tekrar hizmete girdi.
İşletmeciliği Murat Boysan ve Dilek Girgin tarafından yapılan Çalgılı Meyhanenin açılışına katılan Bodrumlu sanatçılar ve müzik severler, ilk gecede sevilen sanatçı Engin Esen’i dinlediler.
Geceye katılan hemen tüm sanatçıların sahne aldığı “Sezona Merhaba Gecesi”nde herkes mutluydu.
Salı Perşembe ve Pazar akşamları Nihal Ekinci-Yaşar Kemal ikilisinin sahneye çıkacağı Çalgılı Meyhanede Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları da Kaya Sungur sahne alacak.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMSPOR MENEMEN DEPLASMANINA HAZIRLANIYOR
Sonraki İçerikYunan adalarında vize kolaylığı devam edecek
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here