Çalgılı Meyhane, Çıtayı Yükseltti

Bodrumun sevdiği hemen tüm sanatçıların sahne aldığı Çalgılı Meyhane yöneticileri, çıtayı yükselttiler ve konservatuar mezunu birçok ünlü sanatçıyla çalışmış, halen İstanbul Kulüplerinde sahne alan Aslı Maj ile anlaştı.
“Amacımız Bodrumdaki müzik severlere en iyisini dinletmek” diyen Çalgılı Meyhanenin sahibi Dinçer Gürsoy, “İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu bir şarkıcı olan Aslı Maj Bodrumlulara müzik ziyafeti vereceğine inanıyorum.” dedi.
Daha önce sadece tatil amaçlı geldiği Bodrum’daki bazı barlardan sahne teklifi aldığını, ancak İstanbuldaki sahne sözleşmeleri nedeniyle kabul edemediğini söyleyen Aslı Maj ise, “Bodrum benim çok sevdiğim bir yer. İnşallah bir gün orada yaşayacağım. Ama ilk önce özlem çeken Bodrumlulara, müzik ziyafeti vermek.” diye konuştu.
Aslı May, İTÜ Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı mezunu. Şarkıcı, kemençevi ve aynı zamanda söz müzik yazarı. Nalan (Of aman), Eda&Metin Özülkü, Ege, Seda Üren gibi bir çok sanatçı ile albüm, konser, düğün, toplantı, clup, bar etkinliklerde back vokal, vokal ve ön sahne çalışmaları oldu. 2016 yılı sonlarında ”Denizler Gibi” isimli 3 şarkılık bir albüm çalışması çıkardı.

leave a reply