Cafer Karakaya, 115 kilometre pedal çevirdi

0

Bodrumspor adına çeşitli spor dallarında yarışan, Cafer Karakaya, Gran Fondo World Series Kos Greece yol bisikleti yarışında Time Trail 21k yarışını 35dk ile 8.olarak ve pazar günü düzenlenen Road Race 115 km 1700 yükseklik değişimiyle tamamladığı yarışıda 13. olarak bitirip uzun yol yarışı deneyiminin keyfini çıkardı.
“Yarışmada temsil ettiğim Bodrumspor yönetimine ve bana sponsor olan tüm şirketlere teşekkür ederim” diyen Cafer Karakaya, Bodrum’u en iyi şekilde temsil edebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Paylaş
Önceki İçerikBarınaktaki sokak köpeklerini gezdirdiler
Sonraki İçerikDramalı Bodrum Hizmete Girdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here