bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BY ESKİCİ’DE MÜZİKLER ÇALINDI, ANILAR ORTAYA DÖKÜLDÜ

BY ESKİCİ’DE MÜZİKLER ÇALINDI, ANILAR ORTAYA DÖKÜLDÜ
REKLAM ALANI

Bodrum gece hayatına getirdiği farklı solukla kısa sürede Bodrum’da yaşayanların ve tatile gelenlerin en uğrak mekânı olan By Eskici Bodrum, Nostalji gecelerinde yine birbirinden ünlü şarkıcılara ev sahipliği yapıyor. 

Türkiye’nin en önemli söz yazarlarından ve aynı zamanda By Eskici Bodrum’un ünlü Dj’i Mehmet Teoman’ın misafiri olarak gelen bir döneme imzasını atan ve Türk Pop Müziği’nin yapı taşları olan şarkıcılarla hem müzik  yapan hem de sohbet ederek geçmişi yad eden Mehmet Teoman İlk olarak Nükhet Duru ile başladıkları bu konsept ile Dj kabininde geçtiğimiz gece Neco’yu ağırladı.

Müzik yaşamı boyunca birçok ünlü gurupta sanatını icra eden, Moğollar Gurubunun kuruluşunda yer alan ve Türk Pop Müziği’ne kattığı değerli eserleri ile bir döneme damgasını vuran Neco’nun ilk şarkılarından başlayan müzik yolculuğu, anıların da izleyenlerle paylaşılmasıyla, Türk Pop Müziği’nin geçmişini By Eskici Müdavimlerine yaşattı.  

Neco & Mehmet Teoman Dj Performansları ve seçkisi ile By Eskici sahnesinde ’70 – ’80 – ’90’lara damgasını vuran şarkıların orijinallerinin, düzenlemelerinin ve remixlerinin yer aldığı bu muhteşem gecede By Eskici Bodrum müdavimleri, ünlü şarkıcının sesinden dinledikleri şarkılarla da coştular. 

Oldukça kalabalık bir hayran kitlesinin katıldığı gecede Bodrum Basının temsilcileri de Türk Pop Müziği’nin geçmişine şahitlik ettiler. 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ