bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BUZUKİ HAKAN, TEDAVİYE TEPKİ VERMİYOR

allkaria

Dünyanın sayılı buzuki üstatlarından Hakan İtik, bir kez daha kaldırıldığı hastanede yoğun bakım süresi devam ediyor, ancak ünlü sanatçı tedaviye tepki vermiyor.
Geçtiğimiz yıl geçirdiği ciddi rahatsızlık sebebiyle operasyon geçiren ve uzun bir nekahat döneminden sonra ilk sahneyi Ortakent Yahşi’deki Kefi Beach’te alan Buzuki Hakan, bundan 3 hafta önce bir kez daha rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ünlü sanatçının rahatsızlığı sevenlerini ve dostlarını üzüntüye boğarken, Buzuki Hakan’ın aynı sahneyi paylaştığı yakın dostu Greek müziğin sevilen ismi Fedon’da Kefi’deki konserini iptal etti.
Fedon, 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü Kefi Bodrum’da sahneye çıkacaktı. Program, 19 Ağustos 2018 Pazar gününe ertelendi. Sanatçı bu programı da arkadaşının hastalığı nedeniyle iptal etti.
Kefi Bodrum sahibi Ahmet Aras, “Buzuki Hakan’ın en kısa sürede, sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini temenni eder; Kefi ailesi olarak değerli sanatçımıza, büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” dedi.
Sanatçının yattığı yoğun bakım ünitesine birinci derecede yakınlarından başkası alınmıyor.
Öte yandan Fedon, Temmuz ayında olduğu gibi Ağustos ayında da sahneye çıkmama kararı alarak tüm programlarını iptal etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ