Bülent Ersoy, Bodrum’da konserinden sonra şushi yedi

0
Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Bülent Ersoy'un sahne dekoru beğeni topladı. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Bülent Ersoy’un sahne dekoru beğeni topladı.
( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Bülent Ersoy’un sahne dekoru beğeni topladı.
( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Bülent Ersoy’un sahne dekoru beğeni topladı. Sanatçı konserden sonra sushi yedi.

Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, Bodrum’da bu sezon 2. konserini verdi. Büyük ilgi gören konserinin bitiminde soyunma odasına Red Dragon Çin Restaurantından özel sipariş ettiği Japon yemeği şushi yedi.

Yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da hayranlarıyla buluşan Ersoy, sahne performansıyla hayranlarından ilgi gördü.

Gecede sevilen şarkılarını seslendiren Ersoy’a, zaman zaman alanı dolduran sevenleri de eşlik etti. Ersoy, şarkı aralarında hayranlarıyla da sohbet etti.

Sahne dekoru da çok beğenilen Bülent Ersoy, yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçıyı, çok sayıda kişi izledi. Sanatçı daha sonra Red Dragon Çin Restaurantından özel sipariş ettiği şushilerı yedi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’dan Çelebi Adası’na yüzdüler
Sonraki İçerik“Avrupalı, Rus ve Arap turist, Türkiye’ye hücum etti”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here