Bu yılki Cadılar Bayramı (Hallowen Party) 31 Ekim’te Mandalin Plus’ta 

0

Geçtiğimiz yıllarda da düzenlenen Cadılar Bayramı (Halloween Party) Umurca Mahallesindeki Derviş Görgün Caddesi No:43’teki Mandalin Plus’ta 31 Ekim Çarşamba 18:00-24:00 arası düzenleniyor.
Mandalin Plus’ta düzenlenecek Cadılar Bayramında kostüm yarışması yapılacak ve gününün en yaratıcı Bay ve Bayan kostüm sahiplerine özel ödül verilecek. Parti boyunca sucuk ve köfte mangal partisi düzenlenecek. Dj performansının yanı sıra Bodrum Bandosu da gecede sahne alacak.
Hazır olun bir ödül de bu yarışmanın birincisi çocuk ve yetişkinine  verilecek. Yarismalar ve eğlencelerle dolu bir gece icin 31 Ekim çarşamba gününü takvimlerinizde işaretleyin ve gecenin en ilginc kostumunu siz hazırlayın.
Halloween Parti için kostüm önerileri:
Vampir, Cadı, Hayalet, Mumya, Kara Kedi, Şžeytan, Çığlık, Frankenstein, Zombi, Korsan, Adams Ailesi üyeleri, Mağara Adamları, Kurt Adam, Azrail, Batman, İskelet Adam, Rahip, Rahibe ve korkutucu makyaj.

Paylaş
Önceki İçerikTekneler, Yalıkavak Marina etabında yarıştı
Sonraki İçerikCumhuriyet Bayramı, Turgutreis’te Coşkuyla Kutlanacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here