Bu sene Muğla için Tenis Yılı Olacak

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yeni yıl kahvaltısı 2019 ‘da da Muğla Tenis Kulübünün vazgeçilmezi idi. Yeni yılın  ilk haftalarında düzenlenen geleneksel kahvaltıya bu sene de çok sayıda tenis sever katıldı.
200 kişiye yakın katılımı olan kahvaltıda Muğla Vali yardımcısı Fethi Özdemir, Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Ömer İlman, Aktur A.Ş Genel Müdürü Kadir Sevim, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, sporcular ve aileleri yer aldı.
Muğla Tenis Kulübü Başkanı Seyhan Heb Muğla tenis kulübü olarak 2019 yılı Muğla’da tenis yılı olacak parolası ile yola çıktıklarını ifade etti.  2018 yılını başarılı bir şekilde kapatıp, 2019 yılına merhaba dediklerini söyleyen Heb “Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en fazla tenis turnuvası düzenleyen kulüp olduk” dedi.

Yaptıklarımız yapacaklarımıza ışık tutacak

2018 ile ilgili değerlendirmesinde Didim’de  3 tane kamp yaptıklarını,  Çağla Büyükakçay isimli ünlü tenisçiyi misafir ettiklerini ifade eden Heb, Milli Eğitim İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü ile ortaklaşa sporcu taramaları yürüttüklerini vurguladı.
Heb Muğla merkez ilköğretim okullarında  yetenek taraması yaparak Kulübümüz alt yapısını sporcu kazandırdıklarını  dile getirdi.
Muğla Tenis Kulübünün 2019 yılı planların da  Muğla tenis kulübü tesisinin bakım onarım çalışmaları, Kapalı kortun yenilenmesi, Aileler için çocuklarını bekleyecek bekleme alanının oluşturulması gibi işler var.

leave a reply