bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Köy okullarının hayallerini dilek ağacı gerçekleştiriyor

dr mehmet aşık

Bodrum markası olan üç işletme, çocukların hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvadılar.

Müdavim Lokanta Meyhane, Chinese Inn ve Begonvil Restoran’ın öncülüğünde gerçekleşen Dilek Ağacı projesi, Muğla’nın köy okullarındaki çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.

Murat Oğan ve Bülent Çukur’un sahibi olduğu işletmelerde başlayan proje ile yaklaşık 800 çocuğun ihtiyaçları ve istekleri karşılanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Murat Oğan ve Bülent Çukur, projeyi şu şekilde anlatıyorlar;
“Aslında proje herkesin mekanlarında uygulamaya koyabileceği bir proje olarak bizim tarafımızdan hayata geçirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başladığımız Dilek Ağacı projemiz için öncesinde Muğla İli genelinde yaptığımız araştırma ile okulların ve çocuklara yönelik ihtiyaç listelerini ilgili makamlarla görüşerek hazırladık.

Daha sonra sahipleri olduğumuz Müdavim, Chinese Inn ve Begonvil Restoran’da birer dilek ağacı oluşturarak ihtiyaçları tek tek zarfladık. Gelen misafirlerimize sistemi anlatıyoruz. Onlar da zarfları alarak, hediyelerini teslim ediyorlar.

Sonrasında bu hediyelerin dağıtımını yapıyoruz. Şimdiye kadar yaklaşık 800 çocuğun dileklerini gerçekleştirdik. Projemizde bize destek olan, çocuklarımızın hayallerini, arzularını gerçekleştiren herkese yürekten teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ