Bu Cuma Kefi Yılbaşı Kermesi Başlıyor

0

 Geçtiğimiz yıl yoğun ilginin olduğu Kefi Yılbaşı Kermesi, bu yıl da eğlenceli etkinliklerle Bodrum’da yaşayanlara 21 Aralık Cuma gününden itibaren üç gün boyunca keyifli bir hafta sonu yaşatacak. Kış ayları için yenilenen Kefi Lounge, sıcacık mekanda alışveriş keyfini ve eğlenceyi birlikte sunacak.

Kermeste El Yapımı Tasarımlar, Hediyelik Ürünler, Sanatsal Ürünler; Ünlü Ressamlardan Tuvaller, Süslemeler, Seramik, Çiçek, Kıyafet, Özel Yapım Reçeller, Patchwork Tasarım gibi ürünler sergilenecek. Sıcak Şarap, Barbekü, özel yapım Çikolata ve Pastalar da satışa sunularak kermese gelenlere lezzetli pek çok seçenek sunacak.

Christmas Pazarı şeklinde ve yeni yıl alışverişleri için uygun bir ortam sunmaya hazırlanan Kefi Yılbaşı Kermesi, bu yıl da kar makinesi ile yağdırılacak karlar ile özellikle çocukları bol bol eğlendirecek.

Kefi İşletme Sahibi Ahmet Aras, 2019’a sayılı günler kala yeni yılı keyifle karşılamak için ve hem stant sahiplerinden hem de vatandaşlardan gelen talepler üzerine Kefi Yılbaşı Kermesini bu yıl da düzenlemek istediklerini ifade ederek ilgi duyan herkesi etkinliğe davet etti.

Kermes ile ilgili bilgi ve detaylar için 0532 412 0307 numaralı telefonu arayabilir, instagram: @bodrumkefibeach ve Facebook: @kefibodrum sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Müzayede etkinliği sanatseverleri buluşturacak
Sonraki İçerikBodrumspor Tarih Yazdı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here