Bu Bodrum’un Sahibi Yok Mu?

0
52

Face’te pazartesi akşam saatlerinde sayfasında yazan Ergican Birleşik, sarı bir vidanjörün, Aktur Simitçisine 100 metre ilerdeki denize akan dereye boşaltma yaptığını gördüğünü, ancak arabada olduğu için ilgilenemediğini yazdı.
Ergican Birleşik, face sayfasında şunları yazdı:
Bu Bodrumun sahibi yokmu? adam resmen Vidanjörü Bitez Aktur
Simitçisinin biraz ilerisinde olan küçük bir çay’a boşaltıyor hemde herkezin gözü önünde.. Sarı bir Vidanjör, etrafı turistik tesislerle dolu olan bu yere boşaltıyor. Bu bir çevre katliamıdır, bu’na dur diyecek bir merci yok mudur? Ben vatandaşlık görevimi yaptım ve yetkilileri aradım, telefondaki ses hemen ilgili yeri arayıp gerekeni yapacağız efendim dedi. Ben ve sizler buna inandık mı? kendi açımdan asla demekten başka benden tek kelâm çıkmaz, sizleri bilemiyorum.

Paylaş
Önceki İçerikMUĞLA KANTİN İŞLETMELERİ ESNAF DERNEĞİ BODRUM’DA ÇALIŞTAY YAPTI
Sonraki İçerikBaşkan Kocadon Datçalılarla bir araya geldi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here