Brezilyalı model Bodrum’da hem iş yaptı hem tatil

0

Bodrum’da katolog çekimi için kameraların karşısına geçen Brezilyalı model Danielle Fernandes, bir yandan da 2 yaşındaki kızıyla tatil yaptı.
Brezilyalı, 30 yaşındaki ünlü model Danielle Fernandes, Muğla’nın Bodrum ilçesinde hem kızıyla tatil yaptı hem de katog çekimleri için kameraların karşısına geçti. Fernandes, 5 günlük tatilinin 3 gününü bir mayo ve deri giyim şirketinin ürünlerinin tanıtımı için Küdür Yarımadası’ndaki bir beach clup yapılan katalog çekiminde geçirdi. Gün boyu kumsalda kameralara pozlar veren ünlü model, verilen aralarda ise 2 yaşındaki kızı ile denize girip, mavi tura çıktı. Fernandes, gezdiği cennet koylara hayran kaldı. Geçen yıl da Bodrum’da bir inşaat firması tarafından yaptırılan villaların tanıtımı için modellik yapan Fernandes, Türkiye’de ünlü markalarla çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Daha önce, İstanbul, Bodrum, Antalya ve  Kapadokya’da birçok kez çekimlere katıldım. Türkiye’deki tabiat ve kültür varlıkları inanılmaz güzel. Bu güzellikler içerisinde çalışırken kendimi dinlenmiş hissediyorum” dedi. Fernandes, Bodrum çekimlerindeki bazı fotoğrafların kendisine ait sosyal medya hesaplarından takipçileri ile de paylaştı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da Ramazan Bayramı kutlamaları
Sonraki İçerikAk Parti Bodrum Teşkilatı Bayramlaştı…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here