BOTAV Hollanda’da işbaşında

Bodrum standını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da ziyaret etti. Tanıtımlarla ilgili BOTAV ‘dan  bilgi aldı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 100 metrekarelik stantta tanıtımların yapıldığı fuarın ilk gününde BOTAV katılımın da olduğu Bodrum standına yoğun bir ilgi olduğu görüldü.

Bodrum standını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da ziyaret etti. Bakan Ersoy tanıtım çalışmaları ile ilgili BOTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar ve BOTAV Yönetim Kurulu Üyesi Emir Bağ’dan bilgiler aldı.
Bodrum standında yer alan Bodrum Tanıtma Vakfı üyesi,  Goddess Of Bodrum İsis Hotel, Kefaluka Resort Hotel, Işıl Club Bodrum, Duja Bodrum Hotel, La Blanche Hotels, Salmakis Beach Resort&Spa, Xanadu Island, Rixos Premium Bodrum, Baia Bodrum Hotel, Samara Hotel Bodrum, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Ambrosia Hotel ve Forever Club Hoteller Bodrum’u ve işletmelerini temsil ettiler.
Otel temsilcileri fuarı ziyarete gelen turizmciler ve konuklarla tek tek ilgilenerek Bodrum hakkında merak ettikleri tüm soruları cevaplandırdılar.

Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon,
“Avrupa’dan Bodrum’a yapılan direkt uçuş sayılarının artırılması için çalışmalar gerçekleştiriliyor.
Standımıza gösterilen yoğun ilgi 2019 turizm sezonunda Hollandalıların tatil tercihlerini yine Bodrum’dan yana kullanacaklarını gösteriyor.
Koşullar ne olursa olsun tanıtım çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Yapılan görüşmeler ve toplantılar sonucunda 2019 yılında da yükselişin devam edeceğini söyleyebiliriz. Ben Bodrum’un tanıtılması için aralıksız olarak çalışan turizmci dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

leave a reply