bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Borcu 1000 Liranın Altında Olan Esnafın Elektriği Kesilmeyecek 

Borcu 1000 Liranın Altında Olan Esnafın Elektriği Kesilmeyecek 
allkaria

Bodrum Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, yaptığı açıklamasında “Elektrik faturası 1000 liranın altında olan esnafın elektriği kesilmeyecek” müjdesini verdi.

“Bazı esnaf arkadaşlarımızdan almış olduğumuz bilgide, AYDEM’in borçtan dolayı elektrik kesintisi yaptığı anlaşılmıştır.” diyen Bodrum Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Milletvekilimiz Sayın Mehmet Yavuz DEMİR aracılığıyla, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığımıza konuyu ivedilikle ilettik. Bunun üzerine almış olduğumuz bilgi Aylık 1.000 TL ve altı fatura borcu olan hiçbir esnafımızın  elektriği kesilmeyecektir. Konuyla ilgili talimat, Bakanlığımız tarafından AYDEM’e iletilmiştir. Vatandaşlarımızın evinde zaten kesinti yapılmayacağı, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından daha önce açıklanmıştı. Borcundan dolayı elektriği kesilen esnafımız, ya da vatandaşımız konuyla ilgili mağduriyetini bize iletebilir. Bu kapsamda olan esnaf sayımız tüm esnafımızın % 76’sını kapsamaktadır.Bu hassas dönemi el ele vererek güç birliğiyle aşacağız” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ