bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODTO Bodrum Tanıtma Vakfı toplantısına ev sahipliği yaptı

BODTO Bodrum Tanıtma Vakfı toplantısına ev sahipliği yaptı
allkaria

BOTAV(Bodrum Tanıtım Vakfı) Yönetim Kurulu toplantısı Bodrum Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi. Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon ile BOTAV Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Vakfın yıl içinde yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi.

Önümüzdeki yılın planlamaları ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu

Değerlendirmeye alınan çalışmalar arasında Bodrum tanıtım çalışmaları, yurt dışı fuarlarındaki tanıtımlar ve dünyanın önde gelen tur operatörleri ile havayolu firmalarıyla yapılan görüşmelerin sonuçları yer aldı. Önümüzdeki yıl için yapılacak olan tanıtım çalışmaları kapsamındaki planlamalar ile ilgili istişarede bulunuldu.

BODTO BOTAV toplantisina ev sahipliği yaptı

Bodrum’un adını dünyaya altın harflerle yazdıracağız

BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, turizmde bu yıl 2017 yılına oranla yaşanan yüzde 61’e yakın artışın tanıtım çalışmalarının bir meyvesi olarak değerlendirdi. Kocaman sözlerine “Her zaman daha çok çalışacağız, Bodrum’un adını dünyaya altın harflerle yazdırmaya devam edeceğiz” şeklinde devam etti.

Botav yönetimi Hollanda’da 9-13 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Utrecht Turizm Fuarı‘na bu yıl da 100 metrekarelik Bodrum standıyla katılma kararı aldı. Ocak ayından Mayıs ayı sonuna kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı ile işbirliği içinde yurt dışındaki turizm fuarlarına Bodrum standıyla katılmaya devam edileceği belirtildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ