BODTO “BODRUM STANDI HEPİMİZİN” DİYOR

0
SONY DSC

T.C. Bodrum Ticaret Odası yeni hizmet binasına taşınmasının ardından üye faydası gözeten çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Sürekli kalite artışı hedefiyle, tüm Odalar arasındaki en yüksek akreditasyon puanıyla kendini ispatlayan Bodrum Ticaret Odası, 7-10 Aralık tarihleri arasında fuarizmirde düzenlenecek olan 11. Travel Turkey Fuarına, B holünde kurulacak Bodrum standıyla katılacağını açıkladı. 7 Aralık Perşembe günü 15.30’da gerçekleşecek Bodrum Standı açılış kokteyline tüm üyeler ve Bodrum severler davet edildi.
2005 yılından beri turizm fuarlarına katıldıklarını ve amaçlarının üyelerini tek çatı altında toplayarak birlik beraberlik yaratmak olduğunu açıklayan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Bu sene de Travel Turkey fuarında 7-10 Aralık tarihleri arasında üyelerimizin hizmetindeyiz. Belli imkanlar doğrultusunda kendilerine iş toplantıları için ortam sunuyoruz. Bir üyemiz bile fuardan olumlu sonuç alarak dönerse bu bizim için sevindiricidir. Tüm üyelerimizi ve Bodrum severleri 7 Aralık Perşembe günü saat 15.30’da başlayacak olan Bodrum standı açılış kokteylimize davet ediyorum. Ayrıca bu sene standımıza destek veren Bodrum Belediyemize de teşekkür ederim.” dedi.
BODTO İkili Görüşmeler İçin Üyelerini Yönlendiriyor
Bodrum Ticaret Odası tarafından yapılan açıklamada yüz yüze görüşmeler (B2B) için üyelerin yönlendirileceği ve şuana kadar İngiltere ile Hindistan’dan tur operatörlerinin Odaya bildirimde bulunduğu ve Bodrum standını fuarın ilk 2 günü ziyaret edecekleri açıklandı. Fuara katılan firmalarla işbirliği yapmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden Türkiye’ye turist gönderen tur operatörleri ve seyahat acentelerinin karar vericileriyle üyelerin buluşması için fuar yetkilileriyle iletişimde olunması istendi. Yüz yüze görüşmeler için B holünde kurulacak olan “Speed Networking Alanında”  fuarın ilk iki günü yabancı firma yetkilileri ile görüşme yapılabilir. Speed Networking Alanında Görüşme saatleri fuarın 1. Günü 14.00-16.00 arası, fuarın 2. Günü 15.00-17.00 arası planlanmıştır.
Bodrum standı B holünde 308 kodlu alanda yer alıyor. Fuar açılış kapanış saatleri olan 10.00-18.30 arasında Bodrum standında hizmet verilecek.

SONY DSC
Paylaş
Önceki İçerikYARIMADA DERBİSİNDE GÜLEN TARAF ORTAKENT OLDU
Sonraki İçerikKIRÇİÇEKLERİ MERSİN’DE COŞTU
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here