BodRUN Ultra Maratonunda 10, 23 ve 50 kilometre koşuları başladı

0
43

Bodrum’da üçüncüsü düzenlenen BodRUN Ultra Maratonu’nda, 10, 23 ve 50 kilometre koşuları başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen organizasyonda, yarışların startı Belediye Meydanı’nda verildi.
Dün gece yarısından önce 100 kilometre mücadelesinin startı verilen etkinliğin gündüz bölümünde, 50, 23 ve 10 kilometre yarışları başlatıldı. Çocukları spora özendirmek amacıyla kısa mesafeli çocuk yarışı da yapıldı.
15 ülkeden yaklaşık 950  sporcunun kayıt yaptırdığı organizasyonda, çocuk sporcularla birlikte 600’e yakın koşucu yer aldı.
Mücadelelerinin büyük bölümü doğayla iç içe geçen yarışçılar arasında, hatıra fotoğrafı çektirenler oldu. Çocukları ve evcil hayvanlarıyla yarışa katılanların da bulunduğu etkinlikte, renkli görüntüler oluştu.
BodRUN Ultra Maratonu, bugün ödül töreniyle sona erecek.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMSPOR, SAKARYASPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI
Sonraki İçerikKırçiçeği Bodrum: 57- OGM Ormanspor: 88
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here