“BodRUN Ultra Maratonu” ödül töreni ile sona erdi

0
40

Bodrum’da üçüncüsü düzenlenen BodRUN Ultra Maratonu’nda dereceye girenlere ödülleri verildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Bodrum Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen organizasyonda, 10, 23, 50 ve 100 kilometre yarışları yapıldı.
15 ülkeden yaklaşık 950 sporcunun kayıt yaptırdığı organizasyonda, kısa mesafeli yarışa katılan çocuk sporcularla birlikte 600’e yakın koşucu mücadele etti.
Belediyeye ait bir mekanda düzenlenen törende, genel klasman ve farklı yaş kategorilerinde dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, törende yaptığı konuşmada, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, sportif faaliyetlere destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
Genel sıralama sonuçlarına göre erkekler 100 kilometrede Kemal Kukul, kadınlarda Natalia Senyovskaya birinciliği elde etti.
Erkekler 50 kilometrede Murat Barut, kadınlarda Alime Çınar, erkekler 23 kilometrede Mehmet Aydıngör, kadınlarda İpek Öztosun ve erkekler 10 kilometrede Fatih Olak, kadınlarda ise Elif Irmak Ömeroğlu birincilik ödülünün sahibi oldu.

Paylaş
Önceki İçerikYelken: TYF Atatürk Kupası ödül töreni
Sonraki İçerikDOSTLUK KAZANDI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here