bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’un gururu Sıla Cinoğlu, Amerika yolcusu

Bodrum’un gururu Sıla Cinoğlu, Amerika yolcusu
bodrumolay

Bodrum’da eğitim gören ve girdiği sınavda Türkiye’de ilk iki öğrenci arasına girmeyi başaran Sıla Cinoğlu’nu başarısı ilçede sevinç yarattı. Sıla Cinoğlu’nun ABD’de göreceği eğitim öncesinde Bodrum Galatasaraylılar Derneği tarafından Sıla’ya Destek Kampanyası başlatıldı.

Kampanya ile ilgili yapılan açıklama aynen şöyle:

“Sevgili Galatasaraylılar ve Bodrumlu hemşehrilerimiz,  Bodrumun gururu kızımız Sıla Cinoğlu girdiği sınavlarda Türkiye’den finalist olan 2 öğrenciden biri olma başarısını göstererek dünyanın en önemli burslarından Assist bursu ile Amerika’nın en prestijli okullarından Canterbury School, Fort Wayne, Indiana’da  okuma hakkı kazandı.  “Bir insan yetişir, dünya değişir.” diyerek evladımıza destek olmak amacıyla kampanyamıza katılımlarınızı bekliyoruz.Unutmayın umut gençlerde! Siz değerli dostlardan da bu başarılı Bodrumlu kızımıza desteklerinizi bekliyoruz.Damlaya damlaya göl olur,birer birer bin olur. Bağışlarınız için hesap numaralarımız  Sıla Cinoğlu Garanti Bankası TR37 0006 2000 3090 0006 9130 58”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Seccad Asilzade dedi ki:

    Kızımıza Başarılar Eminim Çok Başarılı Olacaktır

BİR YORUM YAZ