bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’un Büyük Bir Bölümü 15 Saat Elektriksiz Kaldı

Bodrum’un Büyük Bir Bölümü 15 Saat Elektriksiz Kaldı
pisisoft

Elektrik trafolarında meydana gelen arızalar nedeniyle Bodrum’un büyük bir bölümü 15 saat elektriksiz kaldı. Elektrik problemi olan bölgelere ancak sabah saat 10:30 gibi elektrik verilebildi.

Özellikle geceyi elektriksiz geçiren Bitezde bulunan sitelerin sakinleri dilekçelerle Aydem şirketine şikayetlerini bildirmeye hazırlanıyorlar.

Bodrum’da akşam 20:00 sıralarında Akçaalan, Ortakent Yahşi, Turgutreis, Bitez’de patlayan trafolar nedeniyle bazı evler bu soğukta elektriksiz kaldı.
Aydem elektrik şirketinin sadece arıza kaydı aldığı, ancak konuyla ilgili hiç bir açıklama yapmadığı elektrik arızalarından dolayı, Bodrumlular şikayet edecek merci bulamıyorlar.
Bitez’de bazı evlerde düşük elektrik problemi nedeniyle bazı odalarda elektrik varken, salonda ve prizlerde elektrik yok. Bu nedenle birçok evde klimalar çalışmıyor..

Öte yandan Muğla, Denizli ve Aydın’a elektrik sağlayan ADM Elektrik Genel Müdürü Ahmet Bayramoğlu ve Bölge müdürleri, konuyla ilgili uzun süren bir toplantı yaptıkları öğrenildi. Toplantıdan sonra alınacak tedbirlerin açıklanacağı bildirildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ