BODRUMSPOR U14 TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

0

U 14 Türkiye Şampiyonası 4’lü finallerine katılan Bodrum Belediyesi Bodrumspor U14 Takımı şampiyondan üçüncülükle döndü. Konya’da gerçekleşen final müsabakalarında şampiyon ise Bursa Arabayatağıspor oldu.
71 ilden 116 takımın katılımı ile 22 Mart tarihinde başlayan Türkiye Şampiyonasında oynanan birinci ve ikinci kademe  müsabakaları sonunda 4 takım finale katılma hakkı kazanmıştı. Bursa Arabayatağıspor, Zonguldak Sarayspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve Diyarbakır Amed Sportif’in katılmaya hak kazandığı şampiyona sonunda U14 Türkiye Şampiyonu Bursa Arabayatağıspor oldu.
Konya’da Cumhuriyet futbol sahasında oynanan şampiyonanın yarı final maçında, Amed Sportif’i 1-0 yenen Bursa Arabayatağı finalde Zonguldak Sarayspor’u 3-2 yenerek şampiyon oldu. İkinci olan Zonguldak Sarayspor ise yarı finalde Bodrum Belediyesi Bodrumspor’u 2-1 mağlup ederek finale yükselmişti. Şampiyonanın üçüncülük maçında ise Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Diyarbakır Amed Sportif’i 1-1 sonuçlanan maçta penaltılarla 5-4 yenerek U14 Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

Paylaş
Önceki İçerikSosyete Simitçisi Artık Torba’da
Sonraki İçerikŞampiyonluk Kupasını Aldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here