BODRUMSPOR U14 TAKIMI AFYON’A UĞURLANDI

0

2017-2018 sezonu Futbol U14 Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakalarında mücadele edecek Bodrum Belediyesi Bodrumspor takımı turnuvaya coşkuyla gönderildi.
2017-2018 Sezonu U14 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 20 takımın katılacağı 2.kademe müsabakaları, 6 takımlı Zonguldak ve Malatya grup merkezlerinde 12 – 15 Nisan 2018 tarihlerinde ve 4’er takımlı Afyonkarahisar ve Samsun grup merkezlerinde 13-15 Nisan 2018 tarihlerinde olmak üzere dört grup merkezinde oynanacak.
Manisa’da oynanan bölge şampiyonda rakiplerini yenerek şampiyon olan B.B.Bodrumspor U14 Takımı oyuncuları ve teknik ekibi ise bugün B.B.Bodrumspor Gümbet Tesislerinden coşkuyla uğurlandı. B.B.Bodrumspor alt yapı sorumlusu Hadi Türk, veliler, A takım teknik direktörü Tarık Daşgün, A Takım oyuncuları, kulüp personeli ve sporcu yakınlarının uğurladığı altyapı oyuncuları, yola çıkmadan önce, maçlardan önce oluşturdukları kenetlenmeyi yaparak ailelerinin tezahüratları eşliğinde kulüp bahçesinden uğurlandı.
2.Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 4 takım,  U14  Final  müsabakalarını belirlenecek bir grup merkezinde oynayacak.

Paylaş
Önceki İçerikSalih Kalyon, Bodrum’da öğrencilerle buluştu
Sonraki İçerikO Komutan Beraat Etti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here