BODRUMSPOR SEVDALISI EYÜP DAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

0

Bodrumspor sevdalısı 89 yaşındaki Eyüp Ertürk geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayata veda etti.
Umurca Mahallesinde yaşayan ve Umurca İlkokulunun bulunduğu araziyi bağışlayarak buraya okul yapılmasını sağlayan 89 yaşındaki Eyüp Ertürk önceki gün geçirdiği ani rahatsızlık sonucu vefat etti. Bodrumspor’un oynadığı tüm karşılaşmaları da yakından takip eden Eyüp Ertürk, Bodrum Şehir Stadı’nda oynanan hiç bir maçı da kaçırmazdı. Bodrum’un sevilen ve tanınan simalarından olan Eyüp Ertürk’ün cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Adliye Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Türbe Mezarlığında defnedildi.
Ertürk’ün cenazesine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’da katılırken, başkan Kocadon’un sosyal medya hesabından da “Bodrum’un sevilen simalarından değerli büyüğümüz Eyüp Ertürk’ü (Eyüp Dayı) son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı dilerim.” şeklinde başsağlığı mesajı yayınlandı.
Bodrumspor’un koyu bir taraftarı olan Eyüp Ertürk için Bodrumspor sosyal medya hesaplarından ise “Bodrumsporumuzun hiç bir maçını kaçırmayan Eyüp Ertürk amcamizin vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız… Eyüp amcaya Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz… Eyüp Ertürk’un cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Adliye Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Türbe Mezarlığında defnedilecektir” şeklinde başsağlığı mesajı yayınlandı.

Paylaş
Önceki İçerikSAĞLIK VE HUZURLA GELEN “BEŞ ÇAYI”
Sonraki İçerikBODRUMSPOR’DA MENEMEN BELEDİYESPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here