BODRUMSPOR KUPA HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

0

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Ziraat Türkiye Kupasında karşılaşacağı Niğde Anadolu Futbol Kulübü maçı hazırlıklarını tamamladı.
Yeşil beyazlı ekip, Pazartesi günü başladığı Niğde Anadolu FK maçı hazırlıklarını bu sabah Gümbet Tesislerinde gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı. Yarın (Perşembe) Niğde 5 Şubat Stadı’nda oynanacak 3. eleme turu karşılaşması öncesi bugün havayolu ile Niğde’ye hareket edecek B.B.Bodrumspor, burada konaklayacağı otelde maç kampına girecek. Tam kadro Niğde’ye gidecek B.B.Bodrumspor, Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından Pazar günü lig mücadelesinde karşı karşıya geleceği Niğde Anadolu FK maçı hazırlıklarına da yine Niğde’de devam edecek.
B.B.Bodrumspor’da yüzler gülerken, yeşil beyazlı ekip, hem Kupa’da tur atlayıp hem de ligde 3 puanın sahibi olarak Bodrum’a dönmek istiyor.

Paylaş
Önceki İçerikMakilik yangını kontrol altına alındı
Sonraki İçerikDalış Tuzla ve Yediadalar’da devam etti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here