Bodrumspor karatede iddialı

Bodrum Belediyesi Bodrumspor karate takımından arda arda başarılar gelmeye devam ediyor.

0
10

Bodrum Belediyesi Bodrumspor karate takımından arda arda başarılar gelmeye devam ediyor.

Milli takımlara yeni sporcular kazandırmak amacıyla Kuşadası’nda organize edilen Ege karate ligi müsabakalarında Bodrumsporlu Tuba Temel altın altın madalya aldı.

Müsabakada  Duru Çetinkaya, Damla Gaye Dur, Bahadır Alp Yılmaz, Enis Altıntaş gümüş madalya alırken, İlayda Çakmak, Umut Altıntaş, Cerensu Demir bronz madalya kazanarak Ege karate liginin iddialı isimleri olduklarını kanıtlamış oldular.

Yine Isparta da yapılan okul sporları bölge şampiyonasında Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi’nden Bahadır Alp Yılmaz ve Marmara Kolejinden Damla Gaye Dur gümüş madalya kazanarak önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye Okul Sporları Karate Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Sporcuların antrenörü Fatih Uzunlulu  “yaklaşık 15 yıldır milli takımlarımıza Bodrum’ dan sporcular kazandırıyoruz, çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sporcularımızın başarıları her gün daha da artıyor. Eminim ki yakın zaman da milli takımlarımıza  yeni sporcular kazandıracağız’’ dedi.

Paylaş
Önceki İçerikFethiye’de 14 yaşındaki çocuk ölü bulundu
Sonraki İçerikEn anlamlı 14 şubat, 60 yaş üstü 14 gelin ve damat,
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here