BODRUMSPOR DİYARBAKIR’DA

0

Yarın deplasmanda Amed Sportif Faaliyetler ile karşılaşacak Bodrum Belediyesi Bodrumspor Diyarbakır’da.
TFF 2. Lig Beyaz Grup 15. Hafta mücadelesinde yarın(Pazar) Diyarbakır Stadyumunda oynanacak karşılaşma öncesi Diyarbakır’a ulaşan yeşil beyazlı ekip burada konakladığı otelde maç kampına girdi. İlk devrenin bitimine 3 hafta kala oynanacak karşılaşma öncesi B.B.Bodrumspor 24 puanla 7.sırada bulunurken, Amed Sportif Faaliyetler ise 18 puanla 9.sırada bulunuyor. Diyarbakır Stadyumunda 13.00’da başlayacak karşılaşmayı ise Ankara bölgesi hakemlerinden Demokrat Özgür Güneş yönetecek.
TARAFTARLAR TAKIMI UĞURLAYIP YOLA ÇIKTI
Bodrum Belediyesi Bodrumspor’u hiçbir deplasmanda yalnız bırakmayan taraftarlar ise yeşil beyazlı ekibi tezahüratlarla tesislerden uğurladı. Yaklaşık 40 taraftar daha sonra Diyarbakır’a hareket ederken, B.B.Bodrumspor kafilesi Diyarbakır’a Ankara aktarmalı uçuş ile gitti.

Paylaş
Önceki İçerik“Uçağa yıldırım çarptığında küt diye bir ses ve sarsıntı oldu”
Sonraki İçerikGündoğdu Adana Basketbol: 95 – Kırçiçeği Bodrum: 73
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here