Bodrumspor Bere, Eldiven ve Atkıları Muş’a Ulaştı

0

Bodrumsporlular tarafından Muş Gündoğan köyü çocukları için başlatılan bere, eldiven ve atkı kampanyasında mutlu son..
Bodrumspor’a gönül vermiş taraftarların Bodrumspor mağazasından aldıkları yüzlerce bere, eldiven ve atkılar, Bodrumspor kulüp müdürü Birol Ahi tarafından Muş’un Gündoğan köyü okullarındaki öğrencilere ulaştırıldı.
“Taraftarlarımız, Bodrumspor mağazasından aldıkları bere, şapka, eşofman, eldiven krampon gibi her şeyi bize getiriyorlar.” diyen Bodrumspor kulüp müdürü Birol Ahi, “Bizde bunları Anadolu’muzun belirlediğimiz köylerindeki çocuklara ulaştırıyoruz. Etkinliğimiz devam ediyor. Bir kutu boya kalemi, sulu boya veya kitap konusunda da yardımlarımız devam ediyor.” dedi.

 

Paylaş
Önceki İçerikBAŞKAN’DAN ÜYELERİNE ZİYARET
Sonraki İçerikBodrum’un yeni konukları
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here