bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrumlular, Salı Gecesini de Soğukta Geçirdi

Bodrumlular, Salı Gecesini de Soğukta Geçirdi
pisisoft

Pazartesi akşamı 15 saat bazı yerlerde 24 saat elektriksiz kalan Bodrum’da Salı akşamı da elektrikler kesildi.. Bu soğukta elektriksiz kalan, klimalarını açamayan Bodrumlular isyan etti.. 4444186 nolu telefonu arayan şikayetlerini bildiren Bodrumlular ne yapacaklarını şaşırdılar.

ADM elektrik şlrketinden sabaha karşı abonelerine “Bölgemizdeki elektrik kullanımı, yerleşik nüfusun salgın etkisiyle yoğunlaşması ve hava sıcaklığındaki düşüşe bağlı ısınma amaçlı kullanımın yükselmesi nedeniyle ani bir şekilde tırmanmıştır.  Bu durum altyapı tesislerinde zorlanmalara neden olmakta ve Mahallenizde/ Bölgenizde elektrik kesintisi yaşanmaktadır. Saha ekiplerimizce 24 saat boyunca yoğun bir çaba ile müdahale edilmektedir. Bölgenizdeki geçici sorunun giderilmesi sabah saatlerine kadar sürecek müdahaleyle sağlanabilecektir, anlayışınız için teşekkür ederiz.” şeklinde mesajlar geldi.

Çarşamba (bugün) Sabah saat 10:00’da elektriklerde faz problemi yaşanmaya başladı.. çocukların internet üzerinden ders dinledikleri bir sırada elektriklerin kesilmesi, internetide etkiledi.

Bu arada web sayfamızdaki haberleri okuyan Bodrumlular, gönderdikleri mesajlarda ;
“Pandemi cok fazla Istanbul’luyu Bodrum’a yerlestirdi!”

“hep böyle burası, fahiş faturalarla bizi kaziklamayi biliyorlar, ama alt yapıyı geliştirmek akıllarına gelmiyor”

“bazı odada olup diğerinde olmamasının düşük enerji ile ilgisi yok, klimalar trifaze ceryan ile çalışır, bir veya iki faz giderse böyle oluruz”

“bazı prizlerde elektik varsa kesinti sayılmaz, fazın gittiğini belirtirseniz arıza olarak kabul ediliyor , gelip yapıyorlar.”

“komple yok bizde”

Şeklinde yorumlarda bulunuyorlat

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ