BODRUMLULAR CAHİT TÜRK’Ü SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI…

0
47

Uzun yıllar turizme hizmet veren 59 yaşındaki Cahit Türk yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Cahit Türk, Bitez Gülümser Rüştü Kaynak camiinde yüzlerce kişinin katıldığı öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, camiden mezarlığa kurulan insan köprüsü ile elden ele taşınarak, Bitez mezarlığına defnedildi.

TayfunTürk ve Halil Turk’ün kardeşleri Hadi Türk ve Mustafa Türk’ün amcası Cahit Türk’ün cenaze töreninde Bodrum iş, siyaset dünyasından bir çok isim, merhumu ve ailesini yalnız bırakmadı.

Olay Gazetesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Paylaş
Önceki İçerikZEYTİN AĞACI BAKIMI ANLATILDI
Sonraki İçerikBodrum Danimarka’da tanıtılıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here